dii@diindustrial.com         Company location    

Reference

AŽD Praha

AŽD Praha poskytuje dodávky elektromechanických vakuových sestav a celků v čistých výrobních prostorách podle požadavků zákazníka. Součástí poskytovaných služeb je zajištění nákupu materiálu, vytvoření a správa dodavatelského řetězce, montáž a testování.

OXFORD Instruments

Oxford Instruments je přední dodavatel špičkově technologických nástrojů a systémů pro výzkum a průmysl. Vyvíjí a vyrábí zařízení pro přípravu, analýzu, zkoumání a manipulování s hmotou na atomové a molekulární úrovni.

Thermo Fisher Scientific

Thermo Fisher Scientific patří mezi největší výrobce rastrovacích elektronových mikroskopů a je vedoucím dodavatelem elektronově a iontově optických zařízení pro širokou škálu výzkumníků, vývojářů i výrobců pracujících v nanometrech.

Delong

DELONG INSTRUMENTS se orientuje na výzkum, vývoj a malosériovou výrobu unikátních elektronově-optických a vakuových systémů.

Cameca

Produkty Cameca zahrnují dvě oblasti: Vědecké přístroje pro výzkum, které umožňují zkoumat elementární a izotopové složení v měřítkách mikronů až sub-nanometrů, a metrologické nástroje pro polovodiče. Cameca vyvíjí metrologické nástroje založené na různých analytických metodách.

Frencken

Frencken Mechatronics patří k nejlepším společnostem ve svém oboru a je partnerem pro vývoj, montáž a testování komplexních a náročných modulů a kompletních systémů. Frencken má vynikající pověst v navrhování a výrobě pokročilých a komplexních systémů v oborech medicíny, výzkumu, polovodičů, a dalších.

Specac

Specac patří k nejváznamějším společnostem v oboru vývoje a výroby příslušenství pro spektrometry, příslušenství pro přípravu XRF vzorků, polarizátorů a zákaznických optických řešení.

 

Aktuality

Dolni menu

Napište nám

Pošlete nám vzkaz, rádi Vám odpovíme.