dii@diindustrial.com         Sídlo firmy    

Brusič na kulato

pátek, 03 květen 2019 14:19

Společnost DI industrial specializující se na přesné obrábění a povrchové úpravy hledá do svého týmu pracovníky na pozici pracovník Brusič na kulato.

CNC operátor / CNC mechanik seřizovač

pátek, 03 květen 2019 14:18

Společnost DI industrial specializující se na přesné obrábění a povrchové úpravy hledá do svého týmu pracovníky na pozici pracovník Operátor CNC / CNC mechanik - seřizovač.

Dělník povrchových úprav

pátek, 03 květen 2019 14:14

Společnost DI industrial spol. s r.o. hledá dělníka do oddělení povrchových úprav - manuální prácev galvanovně - povrchové úpravy kovů

Popis pracovní pozice:

  • pískování, manuální práce v galvanovně
  • balení výrobků

Kariéra v DII

Proč pracovat u nás?
Naším cílem je vyhledávat a dlouhodobě udržet talentované pracovníky s aktivním přístupem k životu a s chutí být skutečně dobří v tom, co dělají. Každému pomáháme rozvinout jeho potenciál a podporujeme iniciativu. Nabízíme spolupráci s profesionály, kteří se budou dělit o svoje zkušenosti.

Naše aktivity.
Spolupráce se školami je jedním z důležitých pilířů naší firemní personální politiky.  Dáváme studentům možnost vyzkoušet si v reálném pracovním prostředí to, co se naučili ve škole, a získat tak cenné pracovní zkušenosti ještě předtím, než studium dokončí.

Jak probíhá výběr?
Pečlivě posoudíme Váš životopis. Pokud nás zaujme, pozveme Vás do 2-3 týdnů k osobnímu jednání s perosnalistou. V případě, že budou očekávání obou stran shodná, pozveme Vás na další pohovor již s Vašimi kolegy a nadřízenými.